hřiště: Mikulova 1

sestava: Mich. Vondrka - J. Kouba, Mat. Vondrka, Lukáš Svoboda - J. Kouba, M. Náhlovský, T. Vobořil - M. Novák

výsledek: P 4:5 (0b.)

branky: 2x M. Novák, 1x T. Vobořil, 1x M. Náhlovský

hodnocení zápasu: Soupeř minulé sezóny strávil v první lize a v jeho týmu nastupují na hanspaulku velmi kvalitní hráči. I v tomto zápase Sparta Pankrác potvrzovala svoji kvalitu na míči a v zápase byla fotbalovější. My jsme se oproti minulému zápasu zlepšili a to hlavně díky tomu, že jsme nastoupili v podstatně silnější sestavě a v určitých momentech utkání jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Klíčovým momentem byl náš obrat z 0:1 na 2:1, kdy jsme minutu před koncem poločasu klasicky propadli snad ve 4 lidech a soupeř srovnal. Kdybychom vedení udrželi a začali hrát z bloku na brejky, tak to měl soupeř daleko těžší. Místo toho jsme hráli lehkovážně a v obraně měli po celý zápas velké nedostatky. Do ofenzivy jsme předvedli nějaké hezké akce, neproměnili jsme třeba 2 nájezdy na brankáře Sparty a trefili i nějakou tu tyčku. Ale je potřeba si říci, že jít si zahrát nestačí a naše obrana musí hrát daleko kompaktněji a důrazněji, protože jinak body budeme získávat hodně obtížně. Sezóna je ještě dlouhá a věřím, že si rovzpomeneme na lepší časy, nabrousíme pily a začneme bodovat. VAMOS ŘEŽEM TO! TP#16

foto z utkání:  rezemtounited.rajce.idnes.cz/Sparta_Pankrac_-_Rezem_to_United%2C_9.4.2017/ (autor Petr Kotrba - Sparta Pankrác)