Report z 11. kola jaro16 proti Internazionale AC

hřiště: Pražačka 2

sestava: Mich. Vondrka - J. Jeřábek, T. Bábovka, J. Hrubý - T. Souček, J. Kouba, P. Topol - M. Náhlovský, Mich. Novák

výsledek: P 3:4

branky: 1x M. Novák, 1x T. Souček, 1x M. Náhlovský

hodnocení zápasu:  Z důvodu mého zranění z minulého zápasu jsem se posledního zápasu bohužel nemohl osobně zúčastnit, a tak tento report píšu z krátkého rozhovoru s Jirkou Hrubkou, který mi podal krátké info o průběhu utkání.

Jirka Hrubý: V prvním poločase jsme jasně ovládali hru a soupeř snad  nepřešel půlku. V poločase druhém jsme ovšem úplně přestali hrát a soupeř lacinými góly zcela otočil utkání. Internazionale AC hráli bez střídání a otočit výsledek z 0:3 na 4:3 v jejich prospěch je pro nás druhou kaňkou této sezóny (tou první je bezesporu kontumační prohra s Erkem pro náš malý počet).

Na druhou stranu jsme před tímto zápasem odehráli 2 klíčová utkání, která jsme museli vyhrát a obě jsme také vyhráli. Takže tento zápas už nic neřešil a klíčové pro nás je, že budeme i příští sezónu hrát druhou ligu ...  VAMOS ŘEŽEM TO! TP#16

nejlepší hráč ŘTU podle kapitána Paši#16M. Novák - na zápase jsem nebyl, jak jsem už psal výše, ale Michala volím v tomto zápase z důvodu že se opět gólově prosadil a svůj gólový účet v této sezóně dokončil s 9 ti zásahy v 10 ti zápasech. Na útočníka je to slušný počin a to, že se Michal zúčastnil všech zápasů a ve všech se snažil odvádět maximální výkon je příkladné.

nejlepší hráč ŘTU podle Týdeníku hanspaulky: M. Novák