hřiště: Mikulova 4

sestava: Mich. Vondrka - Mat. Vondrka, J. Jeřábek -  J. Hrubý, P. Topol, D. Focht - M. Novák

výsledek: R 3:3 (1b.)

branky: 1x Mich. Vondrka, 1x J. Hrubý, 1x J. Jeřábek

hodnocení zápasu: Soupeř do tohoto zápasu vstupoval s dvěma vysokými porážkami v zádech z úvodních kol 0:8 a 1:8, ale jak to u nás bývá zvykem, tak jsme měli citelné absence (našich nejlepších ofenzivních hráčů Náhlo a Bóřa) a také to, že na defenzivnější týmy, co od ostatních dostanou, my zahrát prostě neumíme. Dělali jsme strašné chyby v defenzivě a soupeř nás za to trestal. Vedení Výtržníku 0:1 do poločasu srovnal Míša Vondrka svým premiérovým krásným gólem přes celé hřiště, ale v poločase druhém jsme po dalších obrovských chybách dostali další dva góly a prohrávali už 1:3. Nevypadalo to s námi vůbec dobře, ale  přeci jenom jsme dokázali zvýšit aktivitu a po dvou povedených akcích jsme dokázali vyrovnat na 3:3. V závěru utkání měli tutové šance Michal Novák, Jeřbi i Péťa Topol, ale pokaždé jsme pouze nechali vyniknout brankáře Výtržníku. Na druhou stranu nebýt Michala v brance, tak jsme dostali další minimálně 3 kousky, takže bod musíme z tohoto zápasu brát a do příštích utkání rozhodně zlepšit defenzivu, bez které to nejde, a která nás vždy zdobila. VAMOS ŘEŽEM TO! TP#16

nejlepší hráč ŘTU podle kapitána Paši#16: Mich. Vondrka - Michal nás celý zápas držel výbornými zákroky a navíc dokázal dát svůj premiérový hanspaulkový gól, když z výkopu dokázal přes celé hřiště překonat vyběhnuvšího brankáře soupeře. Vynikající výkon v defenzivní i útočné činnosti. V obojím jasně vyčníval na celém hřišti. Jen tak dál!

nejlepší hráč ŘTU podle Týdeníku hanspaulky: J. Hrubý