Report z 6. kola podzim 15 proti Akta - Rez

hřiště: Mikulova 1

sestava: Mich. Vondrka - M. Hrubý, J. Jeřábek, T. Paszyc (ŽK) - J. Hrubý, M. Náhlovský - M. Novák

výsledek: R 2:2

branky: 1x J. Jeřábek, 1x M. Novák

hodnocení zápasu: V 6. kole jsme konečně odehráli první domácí zápas, jak ho máme psaný, tedy neděle na Mikulovce od 20:00. Soupeřem nám byl vedoucí tým tabulky a v uplynulých asi 5 ti sezónách i prvoligový tým Akta - rez. Soupeře jsme se nezalekli a předvedli jsme poměrně slušný výkon. Akta - rez se dostala v průběhu utkání do vedení 2:0, ale i my jsme měli slušné šance a tím, že soupeř otevíral hru, tak jsme měli množství brejkových situací. S určitým štěstím jsme dokázali ve druhém poločase po brankách Jeřbiho a Michala Nováka vyrovnat na 2:2 a to ještě nemuselo být všechno. V posledních 5 ti minutách jsme měli tři ložené šance, když sami na branku běželi Mára Náhlovský a Michal Novák, ale ani oni a ani Honza Jeřábek, který netrefil míč před poloprázdnou brankou, neskórovali. Nutno říci, že nás celý zápas (jako ostatně celou sezónu) držel svými zákroky Michal Vondrka a také musím připustit, že jsme tento zápas hráli dost důrazně a soupeři, který je zvyklý na kombinační fotbal z první ligy, náš styl vůbec nevoněl. Každopádně bod je pro nás z takovéhleho utkání zlatý. TP#16

nejlepší hráč ŘTU podle kapitána Paši#16M. Náhlovský - Mára je v posledních sezónách naší největší ofenzivní zbraní, a proto jeho vážné zranění před touto sezónou, bylo dosti nepříjemnou zprávou. Jeho uzdravení a ochota pomoci v naší nelehké situaci, kdy nás trápí velmi úzký kádr, je příkladné.  I když není ještě ve 100% formě, tak odehrál velmi dobrý zápas, podržel a rozehrál hodně míčů a v předfinální fázi je jeho řešení situací pro nás neocenitelné.

nejlepší hráč ŘTU podle Týdeníku hanspaulky: rozhodčími utkání nebyl uveden