Report ze 7. kola jaro16 proti Traktor humus "A"

hřiště: Mikulova 1

sestava: Mich. Vondrka - T. Paszyc, M. Hrubý, J. Jeřábek - J. Kouba, Mat. Vondrka - M. Novák

výsledek: P 3:4

branky: 2x T. Paszyc, 1x Mat. Vondrka

hodnocení zápasu: K zápasu jsme nastoupili bez střídání a dostali se brzy (i trošku štastně) do vedení 2:0, když se T.Paša rozpomenul, že někdy ten fotbal i uměl. Traktor začal hrát, až když mu teklo do bot a dost mu pomohlo, že se zranil Honza Jeřábek a my tak cca 10 minut poločasu hráli o jednoho méně. Škoda, že jsme téměř v posledních sekundách prvního dějství dostali branku na 1:2 Do druhého poločasu nastoupil i Matěj, který se přišel původně pouze podívat a díky němu jsme šli ještě do vedení 3:2. Soupeř hrál druhý poločas už také bez střídání, ale přes to nás přehrával fyzciky, a když jsme dvakrát trestuhodně prohráli souboje u našeho vápna, tak traktoristi dokázali zlomit zápas ve svůj prospěch. Soupeř už druhou sezónu po sobě hraje úplnou špičku druhé ligy, ale herně tomu neodpovídá. Spíše vyniká nasazením, občas to říznou, pohrotí, ale úspěch jim to nese. My jsme měli několik brejků, několik šancí a naopak celkem lacině inkasovali. Je to velká škoda, protože aspoň na bod jsme rozhodně měli. VAMOS ŘEŽEM TO!  TP#16

nejlepší hráč ŘTU podle kapitána Paši#16Mat. Vondrka - Mates nastoupil do druhého poločasu, kdy nás bylo o jednoho méně i přes to, že nebyl ještě úplně doléčný a v útoku si počínalo velmi dobře. Podržel míč, jeden gól vtřelil a dostal se i do několika dalších šancí. Kdyby Mates nenastoupil, tak jsme jasně prohráli. Takhle jsme měli celý zápas naději na bodový zisk, i když se to nakonec nepodařilo, tak ukázal srdíčko. Víc takových!

nejlepší hráč ŘTU podle Týdeníku hanspaulky: T. Paszyc