11. kolo podzim18 - Debakl FC - P 2:4 (0 b.)
datum: NE 02.12.2018, 18:45, Zákostelní
sestava: K. Křížek -  J. Hrubý, T. Paszyc - Š. Dukát, L. Svoboda - J. Vávra
branky: 1x J. Vávra, 1x Š. Dukát
hodnocení: Věřil jsem, že na poslední dva zápasy sezóny se sejdeme v nejsilnější sestavě, ale bohužel tomu tak nebylo a zvláště na tento poslední zápas jsme byli vůbec rádi, že jsme se sešli. Na druhou stranu ti, co dorazili, tak odehráli slušné utkání a co se týká herní stránky, tak to byl jeden z nejlepších zápasů sezóny. Soupeř se nacházel na třetím místě tabulky, měl 3 hráče na střídání, ale zvláště v prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale opět nás významně poznamenalo neproměňování šancí, protože první poločas po slušném mnmožství šancí jsme prostě museli vyhrát. Díky naší koncovce první poločas skončil ovšem pouze 1:1 a v druhém dějství pak početnější Debakl trošku přidal na tempu a utkání překlopil na svou stranu. My jsme v druhém poločase už tolik vyložených šancí neměli, ale i tak jsme mohli opět dát více než jeden gól. V této sezóně se kromě Jirky nikdo významněji neprosazoval a to nás určitě body stálo ve více zápasech tohoto nevyjímaje. Kažodpádně, jak už jsem psal, tak sezónu úplně v depresi nekončíme, neboť jsme ukázali, že fotbal hrát pořád umíme a výkon to od nás nebyl špatný. Pro příští sezónu musíme promyslet co a jak dál, protože přístup některých je opakovaně špatný a z tohoto důvodu se dají očekávat odchody i  příchody, abychom tým okysličili a mohli pomýšlet v sezóně příští na lepší výkony i výsledky. TP#16

10. kolo podzim18 - Balbín FC - P 0:11 (0 b.)
datum: NE 18.11.2018, 20:00, Mikulova 1
sestava: K. Křížek -  J. Hrubý, J. Kouba, P. Sulek - Š. Dukát, P. Žák - T. Paszyc, J. Vávra
hodnocení: Výsledek hovoří naprosto jasně. Šance jsme nějaké měli a to několik vyložených, ale v zápase nám nebylo prostě přáno. Naopak v obraně to byl den otevřených dveří a dva ofenzivní hráči soupeře si z nás udělali trhací kalendář a ve dvou lidech nám vstřelili všech 11 branek. Utržili jsme největší porážku za dosavadních 17 sezón a doufám, že podobný výprask už nezažijeme. Tento zápas jasně ukázal, že pro příští sezónu budou muset v týmu nastat změny. TP#16

9. kolo podzim18 - Alej FK A  - V 6:1 (2 b.)
datum: NE 11.11.2018, 20:00, Mikulova 1
sestava: K. Křížek -  J. Hrubý, J. Kouba, P. Sulek - D. Hodboď, P. Topol, Š. Dukát - T. Paszyc
branky: 3x J. Hrubý, 1x T. Paszyc, 1x J. Kouba, 1x vlastní
hodnocení: Zahráli jsme dobře do obrany a soupeři povolili pouze pár střeleckých pokusů. Dopředu jsme toho navíc i dost neproměnili, takže z mého pohledu zasloužené vítězství. Je vidět, že když se zapojíme všichni do obrany a trošku to hecneme, tak jsme konkurenceschopní, bohužel v některých zápasech, k tomu takto nepřistupujeme a pak máme problémy. Doufám, že zbývající 3 utkání sehrajeme podobně jako tento.  TP#16

3. kolo podzim18 - Kapr Tým 86 B  - V 9:3 (2 b.)
datum: NE 30.9.2018, 20:00, Mikulova 1
sestava: K. Křížek -  J. Hrubý, J. Kouba - D. Hodboď, P. Topol, Š. Dukát - J. Vávra, T. Paszyc
branky: 3x J. Hrubý, 3x D. Hodboď, 1x T. Paszyc, 1x P. Topol, 1x J. Vávra
hodnocení:  Soupeř neměl žádného hráče na střídání a k tomu hráče z pole v brance, a tak jsme měli zápas ulehčen. Mohli jsme vyhrát ještě větším rozdílem, ale množství nadějných šancí jsme nedotáhli do konce. Hráčem zápasu byl bezpochyby Jirka Hrubý, který oplýval velkou aktivitou, vstřelil hattrick a připsal si několik asistencí. Jediným negativem jsou 3 branky, které jsme obdrželi, protože byly dost laciné a po našich hrubých chybách. Každopádně si připisujeme první dva body do tabulky, což je důležité a doufejme, že si nasazení z tohoto zápasu přeneseme i do zápasů dalších. TP#16

2. kolo podzim18 - Youngsters FC  - odloženo
datum: NE 23.9.2018, 20:00, Mikulova 1
hodnocení: Vůbec poprvé v naší už osmileté hanspaulské historii došlo k odložení zápasu z důvodu nepříznivého počasí. Na Jižní Město se v čas začátku utkání přihnala velká bouřka a všichni účastníci zápasu včetně rozhodčích se domluvili na odložení utkání. Poslední zprávy ze svazu hovoří o tom, že náhradní termín pro tento zápas se najde až v druhé polovině listopadu. TP#16

1. kolo podzim18 - Hajduk Hůrka A  - P 2:4 (0 b.)
datum: NE 16.9.2018, 20:00, Mikulova 4
sestava: K. Křížek -  J. Hrubý,  J. Jeřábek - D. Hodboď, P. Topol, J. Kouba - J. Vávra
branky: 2x J. Hrubý
hodnocení: První zápas sezóny nám nevyšel. Vedli jsme 2:0, ale poté jsme přestali hrát a soupeř čtyřmi brankami za sebou zápas otočil. Nehráli jsme dobře ani do obrany ani do útoku a pro další část sezóny se budeme muset hodně zlepšit. Do této sezóny vstupujeme se značně obměněnou sestavou, a tak doufám, že si tým co nejrychleji sedne a budeme podávat daleko lepší výkony než v tomto zápase. TP#16