REPORTY ZE ZÁPASŮ PODZIM20

11. kolo podzim20 - Hodkovičky United - 0:6 (0b.) kontumačně
datum: NE 27.06.2021, 20:00, hř. MIKULOVA 4
výsledek: 0:6 kontumačně
hodnocení: K poslední utkání sezony podzim20 jsme se bohužel nesešli, dali jsme přednost sledování EURA a připsali si tak kontumační porážku 0:6. VAMOS ŘEŽEM TO! TP#16

10. kolo podzim20 - Power Rangers - 4:0 (2b.)
datum: NE 20.06.2021, 20:00, hř. MIKULOVA 1
výsledek: 4:0 (poločas 1:0)
branky: 2x V. Pecháček, 1x Mat. Vondrka, 1x Lukáš Svoboda
hodnocení: V tomto zápase jsme chtěli vyhrát a zajistit si tak definitivní jistotu záchrany ve třetí lize. Soupeř se sešel bez střídání, my jsme tak mohli více presovat a po celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Opět jsme mohli vstřelit více branek a vyhrát i větším rozdílem, ale se zakončením jsme se prali celou sezonu, a tak čtyři vstřelené branky a nula vzadu jsou dobrým počinem na závěr. VAMOS ŘEŽEM TO! TP#16

9. kolo podzim20 - Bruins FC - P 1:6 (0b.)
datum: NE 13.06.2021, 20:00, hř. MIKULOVA 1
výsledek: 1:6 (poločas 0:5)
branky: 1x M. Vondra
hodnocení: Soupeř hrající s ambicemi na postup do druhé ligy nás hlavně v prvním poločase ve všem přehrál a zvláště v rychlosti a fyzickém nasazení byl velký rozdíl mězi oběma týmy na hřišti. Dlouho nepamatuji, že bychom dostali za jeden poločas takový výplach a prohrát poločas 0:5 je prostě moc. V druhém poločase soupeř už nehrál v takové intenzitě a my hru i díky tomu srovnali a připsali s i jeden čestný gól po hezké kombinační akci Matějem Vondrou. Za mě to byl určitě nejtěžší a nejfotbalovějí protivník a nezbývá nic jiného než sebrat síly do zbylých dvou zápasů. VAMOS ŘEŽEM TO! TP#16

8. kolo podzim20 - Normální Chlapi - P 4:5 (0b.)
datum: NE 06.06.2021, 20:00, hř. MIKULOVA 1
výsledek: 4:5 (poločas 1:2)
branky: 3x V. Pecháček, 1x J. Kouba
hodnocení: V 8. kole jsme se střetli s naším obvyklým třetiligovým protivníkem Normálními Chlapi. Do zápasu jsme nastoupili bez naší standardní brankářské jedničky Tomáše, a tak do branky muse nastoupit Vondy. Byli jsme určitě fotbalovější i techničtější, ale fotbal se hraje na góly a Normální Chlapi dali o jeden více. V obraně jsme vyrobili hodně chyb, byli málo důrazní a naopak co jsme opět nedali v útoku to je až zarážející. V obou pokutových územích jsme byli horší a v tom se zápasy rozhodují. Každopádně co se týká herní stránky, tak ta špatná určitě nebyla a na tom se dá stavět. Trápí nás, že se pokaždé scházíme v jiné sestavě a tím některé posty a souhra vázne. Pro příští sezonu tohle momentálě vidm jako největší téma. VAMOS ŘEŽEM TO! TP#16

7. kolo podzim20 - KTB B - V 2:1 (2b.)
datum: NE 30.05.2021, 20:00, hř. MIKULOVA 4